Czego nauczył mnie 2017 rok?!

Odp. do tytułu brzmi: WIELU RZECZY!
między innymi tego, iż:

Nic nie dzieje się przypadkiem! Ktoś tam, gdzieś zaplanował Nasze życie - a Nam przyszło się z nim zmierzyć! Otrzymujemy tyle, ile jesteśmy wstanie znieść... 

Spotykamy różne osoby. Jedni odchodzą, inni usilnie pukają do naszych drzwi! Zostają, albo też odchodzą! - wszystko weryfikuje czas. 

Dobro wraca! zło też!! Dlatego starajmy się być jak najlepszymi ludźmi... Pomagajmy, wspierajmy... - bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie jutro! Czy to właśnie MY nie będziemy potrzebować KOGOŚ, kogoś takiego....

Mówi się, że: Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie... - gówno prawda! Prawdziwi PRZYJACIELE są zawsze! Są w tedy: kiedy odnosimy sukcesy i porażki... Kiedy się śmiejemy i nawet wtedy, kiedy przeżywamy własne trzęsienie ziemi!

Nie ma czasu na smutki i żale! Musimy zamknąć pewien rozdział, odwrócić kolejna stronę naszej książki i zacząć ŻYĆ! - choć wiem... Nie zawsze okazuje się to, takie proste!

24 komentarze:

 1. Prawda z przyjaciółmi

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochanie dobrze napisane! <3 Trzeba zamknąć pewne rozdziały i iść dalej przez życie z podniesioną głową! Za drugimi drzwiami mogą czekać takie cuda, o których nigdy nie śniliśmy! Buziaki!!!:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepiej jest zamknąć drzwi przeszłości, nie zaglądać przez dziurkę od klucza , bo można przegapić fakt, że otwierają się przed nami następne, które dają więcej szczęścia, niż te które właśnie zatrzasnęliśmy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcialabym zeby wiecej osob potrafilo odczuwac empatie.To bardzo wazne,a po zachowaniu wielu osob - widze,ze nadal panuje znieczulica i egoizm.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najważniejsze to się uczyć, iść dalej i każde złe doświadczenie traktować jako coś, co pozwala dojrzeć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się - musimy wyciągać wnioski z każdego doświadczenia... Bo w końcu wszystkie wydarzenia naszego życia uczą nas!

   Usuń
 6. Jest takie powiedzenie (nie potrafię przytoczyć go słowo w słowo), że przyjaciół poznajemy po tym, jak znoszą nas sukces ;)
  I chyba faktycznie coś w tym jest.

  OdpowiedzUsuń
 7. W wiele prawd, które tu przedstawiłaś również i ja wierzę...pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Same mądre nauki - i niby tak oczywiste, a czasami tak trudno pewne rzeczy dostrzec i się nad nimi pochylić. Niech 2018 będzie jeszcze bardziej owocny i obfitujący w przemyślenia ! :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Salusiowo , Blogger